WhatsApp dan yazınız

BLOG

ANASAYFA / BLOG

Bakırköy diş hekimi kadromuz ile yıllardır hizmet vermekteyiz, kazandığımız tecrübeler sayesinde her geçen gün daha da büyümekteyhiz. Başhekimlerimiz ve kadromuz tamamen profesyonel olup her daim iyi hizmet sunmaktadır. İyi bir muayene ve tedavi görmek istiyorsanız Dentaliva olarak bu olanağı sizlere sağlamaktayız. Sitemiz üzerinde bulunan hekimler bölümüne girerek, hekimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz, Bakırköy diş hekimi için bizi seçin.


Bahçeşehir diş hekimi kadromuz ile yıllardır hizmet vermekteyiz, kazandığımız tecrübeler sayesinde her geçen gün daha da büyümekteyhiz. Başhekimlerimiz ve kadromuz tamamen profesyonel olup her daim iyi hizmet sunmaktadır. İyi bir muayene ve tedavi görmek istiyorsanız Dentaliva olarak bu olanağı sizlere sağlamaktayız. Sitemiz üzerinde bulunan hekimler bölümüne girerek, hekimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz, Bahçeşehir diş hekimi için bizi seçin.


Florya diş kliniği olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan tecrübeli baş hekimlerimiz ve uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktayız. Hizmet kalitemizi her geçen gün dahada arttırmaktayız. İyi hizmet ve başarılı sonuçlar için Florya diş kliniği olarak bize gelebilirsiniz.


Bakırköy diş kliniği olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan tecrübeli baş hekimlerimiz ve uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktayız. Hizmet kalitemizi her geçen gün dahada arttırmaktayız. İyi hizmet ve başarılı sonuçlar için Bakırköy diş kliniği olarak bize gelebilirsiniz.


İkitelli diş hekimi 2012'den beri İkitelli bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki İkitelli diş hekimi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi İkitelli diş hekimi olarak muayeneye bekleriz.


İkitelli diş kliniği olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan tecrübeli baş hekimlerimiz ve uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktayız. Hizmet kalitemizi her geçen gün dahada arttırmaktayız. İyi hizmet ve başarılı sonuçlar için ikitelli diş kliniği olarak bize gelebilirsiniz.


Bahçeşehir diş kliniği olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan tecrübeli baş hekimlerimiz ve uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktayız. Hizmet kalitemizi her geçen gün dahada arttırmaktayız. İyi hizmet ve başarılı sonuçlar için Bahçeşehir diş kliniği olarak bize gelebilirsiniz.


Başakşehir diş hastanesi 2012'den beri Başakşehir bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki Başakşehir diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi Başakşehir diş hastanesi olarak muayeneye bekleriz.


Bağcılar diş hastanesi 2012'den beri Bağcılar bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki Bağcılar diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi Bağcılar diş hastanesi olarak muayeneye bekleriz.


İkitelli diş hastanesi 2012'den beri İkitelli bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki İkitelli diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi İkitelli diş hastanesi olarak muayeneye bekleriz.


Bahçeşehir diş hastanesi 2012'den beri Bahçeşehir bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki Bahçeşehir diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi Bahçeşehir diş hastanesi olarak muayeneye bekleriz.


Başakşehir diş kliniği olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan tecrübeli baş hekimlerimiz ve uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktayız. Hizmet kalitemizi her geçen gün dahada arttırmaktayız. İyi hizmet ve başarılı sonuçlar için Başakşehir diş kliniği olarak bize gelebilirsiniz.


Bağcılar diş kliniği olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan tecrübeli baş hekimlerimiz ve uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktayız. Hizmet kalitemizi her geçen gün dahada arttırmaktayız. İyi hizmet ve başarılı sonuçlar için Bağcılar diş kliniği olarak bize gelebilirsiniz.


Başakşehir diş hekimi kadromuz ile yıllardır hizmet vermekteyiz, kazandığımız tecrübeler sayesinde her geçen gün daha da büyümekteyhiz. Başhekimlerimiz ve kadromuz tamamen profesyonel olup her daim iyi hizmet sunmaktadır. İyi bir muayene ve tedavi görmek istiyorsanız Dentaliva olarak bu olanağı sizlere sağlamaktayız. Sitemiz üzerinde bulunan hekimler bölümüne girerek, hekimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz, başakşehir diş hekimi için bizi seçin.


Bağcılar diş hekimi kadromuz ile yıllardır hizmet vermekteyiz, kazandığımız tecrübeler sayesinde her geçen gün daha da büyümekteyhiz. Başhekimlerimiz ve kadromuz tamamen profesyonel olup her daim iyi hizmet sunmaktadır. İyi bir muayene ve tedavi görmek istiyorsanız Dentaliva olarak bu olanağı sizlere sağlamaktayız. Sitemiz üzerinde bulunan hekimler bölümüne girerek, hekimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz, Bağcılar diş hekimi için bizi seçin.


Florya diş hastanesi 2012'den beri Florya bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki Florya diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi Florya diş hastanesi olarak muayeneye bekleriz.


Bakırköy diş hastanesi 2012'den beri Bakırköy bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki Bakırköy diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi Bakırköy diş hastanesi olarak muayeneye bekleriz.


Florya diş hekimi kadromuz ile yıllardır hizmet vermekteyiz, kazandığımız tecrübeler sayesinde her geçen gün daha da büyümekteyhiz. Başhekimlerimiz ve kadromuz tamamen profesyonel olup her daim iyi hizmet sunmaktadır. İyi bir muayene ve tedavi görmek istiyorsanız Dentaliva olarak bu olanağı sizlere sağlamaktayız. Sitemiz üzerinde bulunan hekimler bölümüne girerek, hekimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz, Florya diş hekimi için bizi seçin.


Halkalı diş kliniği 2012'den beri İkitelli bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki İkitelli diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi halkalı diş kliniği olarak muayeneye bekleriz.


halkalı diş hastanesi 2012'den beri İkitelli bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki halkalı diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi halkalı diş hastanesi olarak muayeneye bekleriz.


Halkalı diş hastanesi 2012'den beri İkitelli bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki halkalı diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi halkalı diş hastanesi olarak muayeneye bekleriz.


Bakırköy diş polikliniği kadromuz ile yıllardır hizmet vermekteyiz, kazandığımız tecrübeler sayesinde her geçen gün daha da büyümekteyhiz. Başhekimlerimiz ve kadromuz tamamen profesyonel olup her daim iyi hizmet sunmaktadır. İyi bir muayene ve tedavi görmek istiyorsanız Dentaliva olarak bu olanağı sizlere sağlamaktayız. Sitemiz üzerinde bulunan hekimler bölümüne girerek, hekimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz, Bakırköy diş polikliniği için bizi seçin.


Halkalı Diş Polikliniği 2012'den beri İkitelli bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki İkitelli diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi Halkalı Diş Polikliniği olarak muayeneye bekleriz.


Bahçeşehir Diş Polikliniği 2012'den beri İkitelli bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki İkitelli diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi Bahçeşehir Diş Polikliniği olarak muayeneye bekleriz.


İkitelli Diş Polikliniği 2012'den beri İkitelli bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki İkitelli diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi İkitelli Diş Polikliniği olarak muayeneye bekleriz.


Florya Diş Polikliniği 2012'den beri İkitelli bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki halkalı diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi Florya Diş Polikliniğiolarak muayeneye bekleriz.


Bağcılar Diş Polikliniği 2012'den beri İkitelli bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki İkitelli diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi İkitelli diş hastanesi olarak muayeneye bekleriz.


Başakşehir Diş Polikliniği 2012'den beri İkitelli bölgesinde hizmet vermektedir. Müşterilerine yüzde yüz memnuniyet veren, sürekli teşekkür ve ödül alan bir kuruluş olarak belirtmek isteriz ki İkitelli diş hastanesi hem bütçenize uygun hemde yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir. Eğer sizde diş ağrısı veya diş eti problemleri yaşıyorsanız sizi Başakşehir Diş Polikliniği olarak muayeneye bekleriz.


Bakırköy diş merkezi olarak 2012 yılından bu yana hizmet vermekteyiz .Gelen hastalarımızın yüzünü güldürmeyi kendine amaç edinmiş ve kesinlikle mükemmeliğe önem vermekteyiz.

Hastalarımızın genel olarak rahatsızlıkları ve şikayetleri diş eti problemidir.

Diş eti hastalıklarının başında diş etlerinin çekilmesi gelmektedir.Dentaliva olarak son derece ağrısız ve sızısız olarak bu rahatsızlığınızı gidermekteyiz .

Sizde kusursuzluk ve mükemmelliğe önem veriyorsanız sizi Bakırköy diş merkezi ne bekleriz


Halkalı diş merkezi olarak bugün ki blog yazımızda çoğu kişide görünen dişin çürümesi durumunda yapılacaklardan bahsedeceğiz

ilk olarak akla gelen tedavi tabikide çürük olan bölgeye dolgu yapılması dolgu neden ve nasıl yapılır;

Dişin çürümesi durumunda çürük olan bölgeye doldu yapılır şimdi bir çok kişinin kafasını karıştıran soru dolgunun içinde ne var zararlımıdır hemen cevabını verelim ;

Dolgunun içindekiler : altın, porselen, kompozit reçine ( diş rengine göre dolgu ) ve amalgamdır

Dolgunun yapılması durumunda diş eski fonksiyonlarına ve işlevlerine rahatlıkla devam edebilir dolgu yaptırmanın herhangi bir zararı yada yan etkisi yoktur

Sizde bu sıkıntıları cekiyorsanız halkalı diş merkezi ne sizide bekleriz


Halkalı diş polikliniği olarak 2012 yılından bu yana kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Bize genel olarak gelen şikayetler dişlerin belirli bi hizada olmamasıdır.

Bunun için gelen hastalarımıza diş teli takmalarını öneriyoruz diş teli sayesinde 10 11 ay içerisinde dişleriniz eski haline dönebilir

Sizde bundan şikayetçiyseniz halkalı diş polikliniği ne bekleriz


Her gün büyüyen Dentaliva ve beylikdüzü diş hekimi bizi tercih eden ve Dentaliva ve ailesine katılan tüm hastalarımıza teşekkür ederiz. Uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımızla sizlere en kaliteli en güvenilir hizmeti vermekten vazgeçmeyeceğiz. Çocuk hastalarımız için pedodonti hizmetimizde mevcuttur. beylikdüzü diş hekimi çocuk hastalarımıza süt dişleri için önemli bilgiler vermektedirler. beylikdüzü diş hekimi çocuk hastalarımızın ailelerine beslenme sağlığı ve düzeniyle ilgili bilgi paylaşımları gerçekleştiriyoruz.


Günümüzde yaşam tarzımın değiişmesiyle birlikte yeme alışkanlıklarımız değişmiştir. Yediğimiz ve içtiğimiz ürünlerin çeşitliliği, şeker oranları, asit oranları farklılık göstermektedir. avcılar diş kliniği bu dönemde bu tür problemlere ve düzeni sağlamak amacıyla önemli diş sağlığı eğitimleri ve tavsiyeleri müşterilerine sunmaktadır. avcılar diş kliniği olarak herkesin yüzü gülsün diye müşterilerimize güler yüzle yaklaşıp, kendilerini rahat ve konforlu hissetmeleri için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Profesyonel ekip arkadaşlarımızla çalışıp müşteri şikayetlerini en doğru şekilde çözümü hedeflemekteyiz. Son teknoloji cihazlarımızla avcılar diş kliniği hizmet vermekte olup ihtiyacınız olan tüm işlemleri kolay şekilde hallediyoruz.


Müşteri memnuniyetini ön planda tutarken hastalarımıza rahat ve güvenilir bir hizmet verirken güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızın ilgisi sizleri şaşırtabilir. avcılar diş hekimi ve hekimlerimiz ağız ve diş sağlığı konusunda oldukça profesyonellerdirler. Son teknoloji, hijyenik ve modern avcılar diş hekimi imkanlarından faydalanmalı ve dişlerinizi disiplinli ve kendilerini sürekli olarak geliştirmek isteyen hekimlerimize bırakabilirsiniz.


2012 de ilk şubemizi İstabul'un başakşehir ilçesinde açtık. Şubeleşmek adına bu yıl yani 2019 yılında da avcılar diş hastanesi şubemizi açtık. Bizler bunu verdiğimiz emeğin karşılığını güzel dönüşler alarak ve bizi daha ileriye taşıyan değerli hastalarımız sayesinde başardığımızı söylemek istemekteyiz. avcılar diş hastanesi İşimizi küresel anlamda en iyi standartlara da taşımaya başladık bile. Yurtdışı hastalarımızın yoğunluğunu bize gurur verdiği gibi sorumluluklarımızı da arttırdığının farkındayız.


avcılar implant diş kayıpları yaşayan hastalarımızın en çok tercih ettiği operasyonlardan biridir. Doğal dişiniz gibi gözükecek ve doğal diş fonksiyonlarınızı yerine getirecek implant dişler hayaliniz olmasın. avcılar implant cerrahi olarak yerleştirilecek, titanyumdan yapılmış olan yapay diş kökleridir. avcılar implant ile istdiğiniz gibi yemek yiyip, yüz yapısını koruyarak gülme imkanına kavuşursunuz. Boşuna 'herkes gülsün diye' sloganımızla çıkmadık bu yola. avcılar implant tüm hastalarımızın yüzünü güldürecek.


Dış görünüşümüzü çok fazla etkileyen dişlerimiz bizi çok mutlu ve çok mutsuz hisseetirebilir. Sizde dişlerinizin görünüşünden memnun değilseniz avcılar laminate veneer bekliyoruz. Herkeste oluşabilecek renk, şekil diş bozuklukları ve lekeler çok sık karşılaşılan problemlerdendir. Ama kolaylıkla çözülebilcek problemleri dert etmeyin. avcılar laminate veneer ile daha sağlıklı ve temiz dişlere sahip olabilirsiniz. Bu ufak problemlerin zamanla daha başka problemlere yol açacağını unutmayalım, çözüm size çok yakın.


Probleminiz ne olursa olsun ilk önce  uzman bir hekime danışmak sizi her zaman çözüme daha çok yakınlaştıracaktır. Deneyimin ve geçmişin çok önemli olduğu bu meslekte küçükçekmece diş kliniği çalışanlarımızı özenle seçip size en iyi hizmeti verebilmek için bir çok disiplinli bir programla hizmet vermekteyiz. küçükçekmece diş kliniği size birçok agız, diş ve diş eti konularında yardımcı olacağı gibi doğru bilgilendirme ve önerilerle ilerki yaşamınızda kullanabileceğiniz eğitimler verecektir. Sizleri küçükçekmece diş kliniği ailesi olarak daha ışıltılı dişler için şubelerimize davet ediyoruz.


Tüm hastalarımıza aynı hassasiyeti gösterirken önce hastalarımızın şikayetlerini dinleyip, küçükçekmece diş hekimi genel kontrollerizi yaparak sorunun kaynağı nedir, en doğru çözümler nedir diye kararlar alıp öyle ilerme yapılır. Alınan kararlar en şeffaf haliyle hastalarımızla paylaşılıp ortak bir karar alınıp ona göre uygulama yapılır. küçükçekmece diş hekimi profesyonel kadrosuyla en uygun fiyatlı hizmeti vermeye çalışıyoruz. Acılı ve ağrılı dişlerde zamanın ne kadar önemli olduğunun küçükçekmece diş hekimi olarak  farkındayız. Uyutmayan dişlerin, iltihapların en kısa zamanda rahata kavuşturup hayatına devam etmenizi sağlamak bizim yeğane amaçlarımızdandır.


Dentaliva küçükçekmece diş hastanesi olarak toplumda bulunun diş hekimi korkusunun farkındayız. Hastaların en tedirgin oldukları konu operasyon ve tedavi sonrasında  ve sırasında oluşabilecek ağrılardır. Birçok işlemde gelişmiş cihazlar ve ürünler kullanıyoruz. Günümüz şartlarında acılı bir işlem yok denecek kadar azdır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarla isteklerinizi kusursuz şekilde küçükçekmece diş hastanesi hizmet vermekteyiz. Gülümsemenizi kaybetnizi istemez ve birlikte geleceğe sıcak ve doğal gülümseler bırakalım diye ustalıkla çalışıyoruz.


küçükçekmece implant diş kayıplarının yaşattığı sorunları çözmek amacıyla yapılır. Bu yemek yiyemek, sağlıklı çiğneyememek ve dış görünüş olarak hayatınızı çok etkilemektedir. Titanyumdan yapılmış olan yapay diş köklerinin  kemiğinize entegre edilerek  edilerek uygun bir diş temeli oluşturulur. Sonrasında küçükçekmece implant porselen dişlerin üzerine yerleştirilmesiyle işlem tamamlanır. Ayrıca küçükçekmece implant yaptığı tedavi sonucunda diş kaybının yüzünüzde yaratmış olduğu sağlıksız görüntüden de kurtulabilirsiniz. Böylelikle özgüveniniz yüksek bir şekilde haytınıza devam edebilirsiniz.


Etkileyici ve modern görüntüleriyle etkileci bir görünüm sağlayacak bir tedavi küçükçekmece laminate veneer . Hastaların diş yapısına  ve diş özellikleri baz alınıp yapılabilecek en doğal ve estetik görünümü kazandırırız. Laminate veneer dişin yüzeyine yapıştırılan porselen yapraklardır. Bu işin inceliği ise çok ince olmasından dolayı sağladığı doğal diş görüntüsüdür. küçükçekmece laminate veneer uyguladığı laminate veneer ışığı geçirme özelliğine sahip olduğu için, gerçek diş gibi canlı ve estetik bir sonucuna ulaştırır.


beylikdüzü diş kliniği  şubemizde protez, konservatif, implant, cerrahi gibi birçok tedavilerimiz mevcuttur. Herkes etkileyici ve güzel  bir gülüşe sahip olmak ister. Yaptıracağınız işlem ne olursa olsun hekiminiz ve kullandığı teknoloji çok önemlidir. beylikdüzü diş kliniği olarak yapay ve estetik durmayan dişler için modern makina ve aletlerimizle sizlere en güzel hizmeti vermek için çalışıyoruz. Güleryüz ve hasta konforunun yüksek tutulduğu beylikdüzü diş kliniği şubemizede sizleri bekleriz.


beylikdüzü diş hastanesi olarak bütün hastalarımıza özverili bir ilgi gösteriyoruz. Hasta memnuniyetini ön planda tutarken, sizlere sağlıklı ve en doğru tedavi yöntemini seçim acısız ağrısız problerinizi çözüyoruz. Diş hekimliğinde ki bütün branşların mevcut olduğunu, bize gelen hastalara uzman hekim kadromuzla geniş yelpazeli bir tedavi programı sunuyoruz. Sizleri de beylikdüzü diş hastanesi olarak bekliyoruz.


beylikdüzü implant yapılacak olan hastalarımıza bir yada iki aşamalı bir tedavi uygulamaktayız. İmptant tedavisinde kayıp diş sayısı, imptlantın sayısı, çene kemiğinin durumu ve nasıl bir protez yapılacağı gibi etkenler tedavi sürecinizin programını belirler. Kapsamlı ağız ve diş muayenelerin ardından size bu işlemin yapılıp yapılmayacağı belirlenir. Eğer uygun değilse , uygun hale getirmek için çeşitli tedaviler hastalarımıza önerilmektedir. Sizleride beylikdüzü implant tedavisine bekleriz.


Günümüzde dental teknolojilerin artmasıyla ve gelişen imkanlarla diş hekimliği önemli bir konuma gelmektedir. beylikdüzü laminate veneer uygulamaları estetik diş hekimliği uygulamalarındab biridir. Bunun yanında Dental Kuron ve Köprüler, Metal Destekli Kuron ve Köprüler, Metal Desteksiz Full Porselen Kuronlar ve Metal Desteksiz Zirkonyum Esaslı Köprüler gibi uygulamalar yapmaktayız. Sizleri da beylikdüzü laminate veneer uygulamaları için bekleriz.


Dentaliva başakşehir implant uygulamalarınız için deneyimli ve alanında uzman hekim kadrosuyla hastalarımızı tedavi etmekteyiz. Diş kaybı yaşayan kişilerde estetik açıdan kaygılar meydana gelmektedir. İmplantın sebebi sadece estetik görünüm değil, diş kayıbı yaşayan hastanın etkin bir çiğneme gerçekleştirememesi ve çene ekleminde sorunlara yol açabileceğin den yapılan bir tedavidir. Profesyonel hizmet için başakşehir implant sizleri tedavi etmekten onur duyar.


Porselen laminate veneerlar halk arasında yapak diş olarak bilinmektedir. Çok ince olmakla birlikte takma tırnak olarakta bilinirler. başakşehir laminate veneer hastalarımızın dişlerinin ön yüzlerine 0.3-0.7 inceliğinde ki porselen yaprakları yapıştırılar. Hastaya uygun renk ve formlar uygulanarak  incecik doğal bir görünüm sağlanacaktır. Estetik anlamda hastayı memnun etmeyen durumda porselen laminate veneer'lar uygulanabilmektedir. başakşehir laminate veneer hastalarımıza istedikleri gülüşü kazandırmaktayız.


Doğal dişleriniz çeşitli nedenlerle kayıplara uğramış olabilir. Hayatınızı olumsuz yönden etkilemesine ve rahatsız etmesine izin vermemelisiniz. florya implant sayesinde size ait gibi hissettirecek dişler için çalışıyoruz. Çene kemiğine diş kökünü taklit eden titanyum vidalar yerleştirilir. Dental vidalar zamanla çenenize entegre olurlar. Sadece eksik dişin olduğu yerlere uygulanan bir işlem olduğu için diğer dişlere ekstra bir işlem yapmamıza gerek kalmaz. Tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla florya implant olarak hizmet vermekteyiz.


En temel ihtiyaçlarımızı karşılamamızda bize yardımcı olan dişlerimiz, düzenli baktığımız sürece bizimle ve olmayada devam edecek. florya laminate veneer dişin kırılması, sararması, doğuştan ayrık olan dişleri birleştirmede uygulanan bir tedavi çeşididir. Yaptıracağınız işleme göre tek seans veya çok seansta çözüme kavuşabiliriz. Işık geçirme özelliği olduğu için dişe yapıştırıldığında çok doğal bir diş görüntüsü ortaya çıkarar. florya laminate veneer sizi bu işlemler için memnun edeceğinden çok emin. En kısa zamanda herkes gülsün diye çok estetik işler başaracağız.


bakırköy implant tedavisinde implanta karşı olan tüm korkulu önyargılarınızı kafanızdan sileceğiz. Deneyimli hekimlerimizle sizlere en kapsamlı ve gerekli kontrollerin ardından size en uygun tedavileri belirliyoruz. Sonrasında hastayla yapılan görüşmelerde hastanın diş sağlığı durumunu paylaşıp, fiyat ve ödeme şekillerinde yardımcı olduktan sonra hastayla ortak karar alıp tedavi sürecine başlıyoruz. Bakırköy implant bu konuda  ki müşteri memnuniyetinden aldığı olumlu dönütlerden gurur duyar ve sizleride bekleriz.


bakırköy laminate veneer Dentaliva güvencesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok disiplinli ve kararlı bir şekilde yurt içi ve yurt dışında ki  hastalara hizmet vermektedir. Uzman hekimlerle ve personellerle yarattığımız markamız, gün geçtikçe dünyaya açılmakta ve yurt dışından gelen hastalara hizmet vermekteyiz. Kalite imaj ve müşteri memnuniyeti bizim en önemli gayelerimizdir. Sizleride estetik ve  uygun fiyatlar barındıran bakırköy laminate veneer şubelerimize bekleriz.


HEKİMLERİMİZ

Dt. Ömer Faruk TANI

Estetik Diş Hekimi

Lisans: İstanbul ÜDHF

Dt. Kadir Demir

Estetik Diş Hekimi

Lisans: İstanbul ÜDHF

Dt. Buğrahan Koçyiğit

Estetik Diş Hekimi

Lisans: Marmara ÜDHF

Dt. Elif Gözde Katmer

Estetik Diş Hekimi

Lisans: İstanbul ÜDHF

Dt. Görkem Göksoy

Estetik Diş Hekimi

Lisans: İstanbul ÜDHF

Dr. M. Cihan BABUCCU

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Lisans: İstanbul Üni Ağız Diş Cerrahi Anabilim Dalı

Dr. Yücel ÖZDEMİR

Periodontoloji Doktora

Lisans: Gazi Üni. Peridontoloji Anabilim Dalı

Dr. Emel Özdemir

Ortodonti Uzmanı

Lisans: Gazi ÜDHF Ortodonti Anabilim Dalı

Dr. Gülsüm KUTLU

Endodonti Uzmanı

Lisans: İstanbul ÜDHF

Dr. Hülya Altıntop

Çoçuk Diş Hekimi

Lisans: Katip Çelebi ÜDHF

Dt.Selin KOYUTÜRK

Estetik Diş Hekimi

Lisans: Yeditepe ÜDHF

Dt.Şebnem İNAN

Diş Hekimi

Lisans: İstanbul ÜDHF

Dt.Çağla ZENGİN

Diş Hekimi

Lisans: İstanbul ÜDHF